Search posts by:

Search posts by:

Newsletter successfully sent
Failed to send newletter

NewsSSESSMENTS: Турецькі покупці активно перевіряють пропозиції поліетилену (PE), але поки не можуть прийняти переважні рівні

Author: SSESSMENTS

Про це повідомив турецький торговець SSESSMENTS.COM що турецькі покупці активно перевіряють поліетилен ( PE ) цього тижня, але покупці ще не можуть прийняти переважні рівні. Цього тижня у трейдера немає пропозицій, але в переговорах на ринку є пропозиції для Саудівської Аравії LDPE Плівка коштує 1700 доларів США за тонну, поки пропонуються US LDPE Фільм і LLDPE Плівка C4 коштує від 1750 до 1770 доларів за тонну і 1540 доларів за тонну відповідно. Всі включені LC на виду, CIF Основна портова база Туреччини. Покупці опираються цим пропозиціям, особливо для US походження.

Торговець розповів SSESSMENTS.COM що покупці спостерігають за ринком. Трейдери отримували запити, але кількість транзакцій була обмежена. Покупці все ще збирають пропозиції та порівнюють, щоб отримати найкращі ціни. Трейдер прогнозує, що до кінця цього або наступного тижня покупці почнуть купувати через низький або навіть виснажений товарний запас. «Хоча поки рано говорити, що настрої щодо купівлі в січні краще, ніж минулого місяця, ми бачимо спроби зростання на ринку», – сказав трейдер. Що стосується цін, трейдер вважає, що неактивний ринок Китаю під час китайського місячного Нового року може чинити тиск на поліетилен ( PE ) пропозиції.

Tags: AlwaysFree,Americas,Central and East Europe,Europe,Middle East,News,PE,Saudi Arabia,Turkey,US,Ukranian

Published on January 12, 2022 11:03 AM (GMT+8)
Last Updated on January 12, 2022 11:03 AM (GMT+8)